Wydawca treści Wydawca treści

Powrót

Informacja - zajęcia edukacyjne.

Informacja - zajęcia edukacyjne.

W związku z rozpoczęciem kolejnego roku szkolnego, a także kierowanymi zapytaniami - Nadleśnictwo Limanowa informuje, że prowadzi zajęcia z zakresu edukacji leśnej, przy jednoczesnym zachowaniu wytycznych Głównego Inspektoratu Sanitarnego, Ministerstwa Edukacji Narodowej oraz regulacji wprowadzonych Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 7 sierpnia 2020 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii wraz z późniejszymi zmianami. 

Edukacja leśna społeczeństwa jest ważnym zadaniem realizowanym przez Lasy Państwowe, a jej cele - upowszechnianie wiedzy o środowisku leśnym, trwale zrównoważonej gospodarce leśnej i zasadach racjonalnego i odpowiedzialnego korzystania ze wszystkich funkcji lasów nie straciły nic ze swojej aktualności, a wręcz przeciwnie.

Realizujemy następujące formy edukacji:

W przypadku zainteresowania zajęciami prosimy o zapoznanie się z Regulaminem udziału w zajęciach z zakresu edukacji przyrodniczo-leśnej w Nadleśnictwie Limanowa, a następnie wypełnienie karty zgłoszenia i dostarczenie jej do siedziby Nadleśnictwa, przy ulicy Kopernika 3 w Limanowej, osobiście lub mailowo na adres: limanowa@krakow.lasy.gov.pl.

Więcej informacji pod adresem:

https://limanowa.krakow.lasy.gov.pl/oferta-edukacyjna#.X2hrroswhPY