Wydawca treści Wydawca treści

Powrót

Morze? Ale bez wody?

Morze? Ale bez wody?

Jesień to czas kiedy w górach możemy spotkać się występowaniem zjawiska morza mgieł, które powstaje na skutek inwersji temperatury. Najczęściej spotykany w Tatrach, ale...

...ale ubiegły tydzień pokazał nam jednak, że przepiękne widoki można spotkać też lokalnie - w Beskidzie Wyspowym. Jego charakterystyczna - wyspowa - budowa potęguje piękno tego zjawiska.

Podziwiać można wschody, zachody, indywidualnie, grupowo (ale obecnie tylko do 5 osób ;)), rodzinnie i romantycznie!

Wyrażamy nadzieję, że nadchodzący weekend - być może pozbawi nas tych chmurzastych mórz, ale dzięki pięknej pogodzie i dużej przejrzyzstości powietrza pozwoli oglądać górskie krajobrazy w całej krasie - na co dziś cała ekipa Nadleśnictwa Limanowa Was zaprasza!

Uważajcie na śliskie szlaki i szybciej zapadający zmrok, a na zachęte parę zdjęć wykonanych podczas tegorocznego Święta Niepodległości na Mogielicy przez jednego z Naszych pracowników - Miłosza!

I oczywiście - gdybyście potrzebowali jednak udzielenia pomocy - z pewnością paru ratowników GOPR będzie chętnych zadbać o Wasze zdrowie i bezpieczeństwo! 985 lub 601 100 300 to bezpośredni numer do nich.

A teraz już tylko widoki :)


Lista aktualności Lista aktualności