Wydawca treści Wydawca treści

Bieżąca dostępność obiektów turystycznych

Nadleśnictwo Limanowa przekazuje poniżej informacje nt. bieżącej dostępności szlaków i obiektów turystycznych:

- z uwagi na prace z zakresu gospodarki leśnej odcinek czerwonego szlaku Zasadne - Gorc Kamienicki, przebiegający przez oddział 285a, Leśnictwa Gorc będzie zamknięty do dnia 29.03.2024 r.

- z uwagi na prace z zakresu gospodarki leśnej na odcinku szlaku zielonego - Szczyrzyc - Ciecień, przebiegającego przez oddział 45c, leśnictwa Kostrza mogą wystąpić utrudnienia w ruchu turystycznym. Prace będą trwały do 31.10.2024 r.

- z uwagi na prace z zakresu gospodarki leśnej na odcinku szlaku czerwonego (partie szczytowe Cietnia) - Szczyrzyc - Skrzydlna, przebiegającego przez oddział 45c, leśnictwa Kostrza mogą wystąpić utrudnienia w ruchu turystycznym. Prace będą trwały do 31.10.2024 r.

 

 

Lokalizację ścieżek i szlaków turystycznych o ograniczonej dostępności przedstawiają załączone mapy.

Pozostałe szlaki i obiekty turystyczne Nadleśnictwa Limanowa pozostają dostępne dla turystów.


Polecane artykuły Polecane artykuły

Powrót

Oferta edukacyjna dla szkół

Oferta edukacyjna dla szkół

Nadleśnictwo Limanowa zaprasza na zajęcia z zakresu edukacji przyrodniczo-leśnej!

Realizujemy następujące formy edukacji:

W przypadku zainteresowania zajęciami prosimy o zapoznanie się z Regulaminem udziału w zajęciach z zakresu edukacji przyrodniczo-leśnej w Nadleśnictwie Limanowa, a następnie wypełnienie karty zgłoszenia i dostarczenie jej do siedziby Nadleśnictwa, przy ulicy Kopernika 3 w Limanowej, osobiście lub mailowo na adres: limanowa@krakow.lasy.gov.pl. Tematyka zajęć obejmuje wszystkie zagadanienia leśne - szczegóły należy omówić z edukatorem po wysłaniu ww. karty zgłoszenia. 

W przypadku pytań prosimy o kontakt pod nr:

(18) 33 72 116 wew. 21

kom. 500 216 186

lub na e-mail: m.tomasiewicz@krakow.lasy.gov.pl