Asset Publisher Asset Publisher

Back

"Niedziela w Gorczańskim Parku Narodowym"!

"Niedziela w Gorczańskim Parku Narodowym"!

15 sierpnia o godzinie 14.00 na Polanie Trusiówka w Lubomierzu - Rzekach rozpoczął się coroczny piknik edukacyjny "Niedziela w Gorczańskim Parku Narodowym", w którym po raz kolejny uczestniczyło Nadleśnictwo Limanowa.

Impreza edukacyjna jest rokrocznie organizowana wspólnie przez Gorczański Park Narodowy, Nadleśnictwo Limanowa, Grupę Podhalańską GOPR, Komendę Wojewódzką Policji w Krakowie, Powiat Limanowski, Gminę Mszana Dolna i Zagórzańskie Dziedziny.

Początkowo pogoda nie dopisywała - burze i deszcz nie zachęcały do udziału w imprezie plenerowej, jednak wytrwałym miłośnikom przyrody, nawet intensywnie spadające z nieba krople nie przeszkadzały w zdobywaniu wiedzy. Na stoisku edukacyjnym Nadleśnictwa Limanowa bardzo wiele dzieci, jak i osób dorosłych, mogło sprawdzić swoją wiedzę leśną, przyrodniczo - leśną, dzięki możliwości wykonywania odbitek tropów w piasku mogli na chwilę zamienić się w prawdziwego tropiciela zwierząt leśnych, które możemy spotkać codziennie w naszych limanowskich lasach. Wszyscy mali i duzi uczestnicy spotkania, którzy aktywnie brali udział w zabawie zostali obdarowania małymi upominkami. Każdy zainteresowany mógł również otrzymać sadzonkę jodły!

Dziękujemy wszystkim za uczestnictwo w pikniku edukacyjnym i zapraszamy do śledzenia naszej strony, aby na bieżąco śledzić prowadzoną przez Nas działalność edukacyjną!


Asset Publisher Asset Publisher