Asset Publisher Asset Publisher

Back

Miejsce odpoczynku Przysłopek już otwarte!

Miejsce odpoczynku Przysłopek już otwarte!

W 2023 r. na terenie Nadleśnictwa Limanowa powstanie kilka nowych obiektów edukacyjno - turystycznych. Jednym z nich jest miejsce odpoczynku "Przysłopek".

Pod koniec lipca br. Nadleśnictwo Limanowa udostępniło dla wszystkich nowy obiekt edukacyjno - turystyczny. Jest to miejsce odpoczynku "Przysłopek". Miejsce to - zlokalizowane na terenie leśnictw Skalne i Mogielica, jest bardzo popularne wśród turystów - zarówno pieszych, jak i rowerowych, którzy wędrują na Mogielicę.

Przysłopek to przełęcz pomiędzy Mogielicą, a Małym Krzystonowem. Z tego miejsca bardzo szybko dostaniemy się do Półrzeczek, Szczawy, a także na najwyższy szczyt Beskidu Wyspowego - Mogielicę.

Zachęcamy do korzystania z nowego miejsca! Jest piękne!

Prosimy jednak o zachowanie porządku - żyjemy w duchu "zero waste" - zabierzcie swoje śmieci ze sobą. Prosimy również o uszanowanie nowego obiektu - ławy służą do siedzenia, stoły nie służą do stania na nich. Na miejscu odpoczynku nie palimy ognisk, papierosów oraz tytoniu.

My leśnicy uwielbiamy drewno, rozumiemy, że wszyscy korzystający z wiat również, ale słupy, krokwie i inne elementy drewniane nie służą do rzeźbienia na nich swoich imion, wyznań miłości i innych infromacji. Jeżeli chciecie Nam coś przekazać - wolimy rozmowy na żywo!

Regulamin obiektu dostępny jest pod tym adresem:

https://limanowa.krakow.lasy.gov.pl/aktualnosci/-/asset_publisher/bVi4v7c4uqIL/content/regulaminy-korzystania-z-obiektow-edukacyjno-turystycznych-na-terenie-nadlesnictwa-limano-1

Budowę wiaty sfinansowano ze środków Funduszu Leśnego!


Asset Publisher Asset Publisher