Web Content Display Web Content Display

Jaworz

Leśniczy: Ireneusz Mąka Podleśniczy: Anna Matras tel. 509945410
500216191

ireneusz.maka@krakow.lasy.gov.pl

anna.matras@krakow.lasy.gov.pl

 

Kostrza

Leśniczy: Stanisław Twaróg Podleśniczy: Jarosław Czyrnek tel. 539979883
502142922

stanislaw.twarog@krakow.lasy.gov.pl

jaroslaw.czyrnek@krakow.lasy.gov.pl

Łopień

Leśniczy: Tomasz Kubacki Podleśniczy: Piotr Kowalczyk, tel. 509945490
500216193

tomasz.kubacki@krakow.lasy.gov.pl

piotr.kowalczyk@krakow.lasy.gov.pl

Skalne

Leśniczy: Józef Bierowiec Podleśniczy: Ryszard Dziedzic, tel. 539672190
506111814

jozef.bierowiec@krakow.lasy.gov.pl

ryszard.dziedzic@krakow.lasy.gov.pl

Ostra

Leśniczy: Grzegorz Łachut, e-mail: grzegorz.lachut@krakow.lasy.gov.pl
500216195

Podleśniczy: Jarosław Oleksy, tel. 509945510

e-mail: jaroslaw.oleksy@krakow.lasy.gov.pl

Gorc

Leśniczy: Dariusz Pazgan Podleśniczy: Lucjan Gorczowski. tel. 880342254
500216190

dariusz.pazgan@krakow.lasy.gov.pl

lucjan.gorczowski@krakow.lasy.gov.pl

 

Lubogoszcz

Leśniczy: Adam Chmiel
509945370

adam.chmiel@krakow.lasy.gov.pl

Mogielica

Leśniczy: Mieczysław Adamczyk Podleśniczy: Marcin Biedrończyk, tel. 500216187
509945440

mieczyslaw.adamczyk@krakow.lasy.gov.pl

marcin.biedronczyk@krakow.lasy.gov.pl

Kiczora

Leśniczy: Tomasz Bieda Podleśniczy: Robert Wójs, tel. 509945480
882014983

tomasz.bieda@krakow.lasy.gov.pl

robert.wojs@krakow.lasy.gov.pl