Lista aktualności Lista aktualności

Otwarcie Małopolskiego Sezonu Turystycznego w Powiecie Limanowskim

29 kwietnia 2023 r. na terenie Nadleśnictwa Limanowa odbyło się Otwarcie Małopolskiego Sezonu Turystycznego w Powiecie Limanowskim.

W sobotę, o godzinie 13, u zbocza najwyższego szczytu Beskidu Wyspowego, a także Nadleśnictwa Limanowa - Mogielicy - odbyło się otwarcie sezonu turystycznego w Małopolsce. W wydarzeniu brali udział: sekretarz stanu w Ministerstwie Sportu i Turystyki - Andrzej Gut-Mostowy, marszałek województwa - Witold Kozłowski, radni województwa - Marta Mordarska oraz Rafał Bylia, prezes Małopolskiej Organizacji Turystycznej - Grzegorz Biedroń oraz włodarze gmin z terenu powiatu limanowskiego wraz ze starostą - Mieczysławem Urygą.

Od godziny 15 akcja przeniosła się do Centrum Obsługi Ruchu Turystycznego w Zalesiu, gdzie można było spróbować regionalnych przysmaków przygotowanych przez Koło Gospodyń, bawić się w rytmie myzki Kapeli Góralskiej Ciupaga. Swoje stoiska promocyjno - edukacyjne zaprezentowało Nadleśnictwo Lmanowa, Powiat Limanowski, Lokalna Organizacja Turystyczna Powiatu Limanowskiego, a także Małopolska Organizacja Turystyczna.

Dziękujemy wszystkim za liczne przybycie, zapraszamy Państwa do wędrówek po leśnych ścieżkach, szlakach i duktach Nadleśnictwa!