Wydawca treści Wydawca treści

Powrót

Miejsce odpoczynku "Nowa Polana" Gorc już otwarte!

Miejsce odpoczynku "Nowa Polana" Gorc już otwarte!

W 2023 r. na terenie Nadleśnictwa Limanowa powstanie kilka nowych obiektów edukacyjno - turystycznych. Kolejnym otwartym w tym roku jest miejsce odpoczynku "Nowa Polana" Gorc.

Pod koniec lipca br. Nadleśnictwo Limanowa udostępniło dla wszystkich nowy obiekt edukacyjno - turystyczny. Jest to miejsce odpoczynku "Nowa Polana" Gorc. Miejsce to zlokalizowane jest na terenie leśnictwa Gorc, przy niebieskim szlaku, który prowadzi na szczyt Gorca z Lubomierza - Rzek. Gorc - o wysokości 1228 m n.p.m. - jest jednym z głównych szczytów Gorców, na jego szczycie znajduje się wieża widokowa, skąd podziwiać możemy Tatry, Gorce i Beskidy.

Zachęcamy do korzystania z nowego miejsca podczas górskich wędrówek!

Prosimy jednak o zachowanie porządku - żyjemy w duchu "zero waste" - zabierzcie swoje śmieci ze sobą. Prosimy również o uszanowanie nowego obiektu - prosimy nie niszczyć zarówno ławostołów, jak i samej wiaty. Na miejscu odpoczynku nie palimy ognisk, papierosów oraz tytoniu.

Regulamin obiektu dostępny jest pod tym adresem:

https://limanowa.krakow.lasy.gov.pl/aktualnosci/-/asset_publisher/bVi4v7c4uqIL/content/regulaminy-korzystania-z-obiektow-edukacyjno-turystycznych-na-terenie-nadlesnictwa-limano-1


Lista aktualności Lista aktualności